What is becoming
an increasingly less chronic state?

Health.

О Компанії

                                  

Діяльність компанії  ПЕКАНА спрямована на те, щоб спагіріка і гомеопатія як частина традиційної західної медицини, стали доступні для людей по всьому світу.

За розвиток і вдосконалення спагіріческого методу виробництва  PEKANA була удостоєна державної премії за інновації в Баден-Вюртемберзі в 2000 році.

В 1958 році Др.Байерсдорфф відкрив свою першу аптеку в Південній Німеччині. 

В 1974 році він отримав ліцензію на виробництво препаратів натуропатичної медицини. В 1981 році- заснування компанії ПЕКАНА а Альпійському передгір'ї в Баден -Вюртенберзі.

Сьогодні компанія ПЕКАНА розташована в місті Кісслег, Німеччина та виробляє більше 70 найменувань препаратів.

Компанія ПЕКАНА має Сертифікат про дотримання вимог належної виробничої практики (GMP ). Продукція компанії ПЕКАНА включена в Німецьку Гомеопатичну Фармакопію та продається в більш ніж 20 країнах світу ( Німеччина, США, Канада, Італія, Данія, Швейцарія, Колумбія, Індія, Нідерланди та інші країни).


Комплексний холістичний підхід до здоров'я та лікування захворювань -  керівний  принцип компанії  ПЄКАНА .

Діяльність компанії ПЄКАНА  спрямована  на  усвідомлювання  позиціонування гомеопатії та спагіріки, як частини традиційної західної медицини. Таким чином, ПЄКАНА  утворює міст між давніми традиціями та сучасністю і  робить це понад 30 років.  

Виробництво спагіріка - гомеопатичних препаратів ПЄКАНА  підтримує принцип цілісності лікарських рослин, оскільки воно зберігає , крім іншого , сильну життєву енергію та специфічні для рослин мінерали.